Univerzita Karlova, Matematicko-fyzikální fakulta

vypisuje výběrové řízení na místo

Pracovník Oddělení firemní spolupráce/odborný referent

Popis pracovní pozice

  • administrativní zajištění fakultního Partnerského programu včetně jeho dalšího rozvoje,
  • komunikace s partnery z aplikační sféry,
  • mapování potřeb studentů v oblasti soft-skills z hlediska uplatnění na trhu práce,
  • koncepční práce a organizační zajištění kurzů soft-skills,
  • správa mentoringového programu,
  • prezentace nabídek stáží a volných pracovních míst pro studenty fakulty,
  • organizování exkurzí,
  • pořádání eventů pro partnery,
  • participace na projektech se zaměřením na zvyšování kompetencí studentů a jejich uplatnitelnost na trhu práce.

Požadujeme:

  • pomaturitní vzdělání (VŠ/VOŠ) andragogika, personalistika, ekonomika či podobného směru,
  • analytické myšlení,
  • velmi dobrá znalost MS Office (Excel, Word, Outlook, Teams), Zoom, aj.,
  • schopnost komunikace v anglickém jazyce,
  • iniciativnost, samostatnost, zodpovědnost, komunikativnost, pečlivost.

Nabízíme:

  • příjemné pracovní prostřední v centru Prahy,
  • 5 týdnů dovolené a dalších 5 dnů osobního volna a rozvoje,
  • stravenkový paušál a další zaměstnanecké benefity,
  • možnosti odborného a profesního růstu,
  • podporu profesního a osobního rozvoje například ve formě odborných školení, jazykových a soft-skills kurzů,
  • mzda je uvedena pro plný úvazek.

Možnost nástupu:

  • předpokládaný nástup od 1. 9. 2024 nebo dle dohody,
  • typ smluvního vztahu: pracovní smlouva,
  • výše úvazku 30 hodin týdně.,
  • pracovní poměr na dobu určitou (1 rok), s možností prodloužení na dobu neurčitou,
  • místo výkonu práce: sídlo děkanátu fakulty – Ke Karlovu 3, 121 16 Praha 2.

Mzda: 35 000 – 40 000 Kč

V případě, že Vás uvedená nabídka oslovila, zašlete svůj strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem a koncepcí rozvoje spolupráce s partnery na e-mailovou adresu konkurzy@mff.cuni.cz, a to v termínu do 4. 7. 2024.

Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru.

Přihláška do výběrového řízení musí obsahovat souhlas s poskytnutím osobních údajů v souladu s GDPR.